Ruszają zapisy wakacje z Ruchem

Ruszają zapisy wakacje z Ruchem

Z myślą o wszystkich dzieciach, nie tylko „Niebieskich”, które nie mają wakacyjnych planów na lipiec Akademia Piłkarska Ruch Chorzów oraz UKS-u Ruch Chorzów po raz kolejny organizują akcję „Wakacje z Ruchem”.

Tegoroczne zajęcia dla dzieci, również nie zrzeszonych, z roczników 2017 – 2010 będą odbywać się od 6 lipca przez cały miesiąc w każdy wtorek oraz czwartek o godzinie 17:00. Miejscem treningów będzie kompleks boisk „Kresy” w Chorzowie przy ul. Wolności 139, natomiast Wielki Finał z udziałem zawodników I drużyny odbędzie się na stadionie przy Cichej 6.

Jak zapisać dziecko na na naszą akcję? Wystarczą dwa kroki:

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  2. Wydrukuj i wypełnij deklarację i oświadczenia, które oddasz w pierwszym dniu zajęć (można również wypełnić na miejscu).

– Doskonalenie umiejętności piłkarskich poprzez świetną zabawę to wspaniała alternatywa dla tych, którzy w pierwszym miesiącu wakacji nie planują wyjazdu na wypoczynek. Wykwalifikowana kadra trenerska, nauka przez rozrywkę, kontakt z rówieśnikami, poznanie podstawowych zasad fair-play, a do tego aktywne spędzenia czasu na świeżym powietrzu – wszystko to na pewno wpłynie na to, że na twarzach dzieci zagości szeroki uśmiech – przekonuje Akademia Piłkarska Ruch Chorzów.

Koszt udziału w zajęciach wraz z ubezpieczeniem wynosi 150 złotych – opłatę wraz z wypełnionymi dokumentami należy uiścić osobie odpowiedzialnej za jej przyjęcie w dniu pierwszych zajęć. Każdy z uczestników otrzyma: jubileuszową koszulkę, potwierdzenie udziału w akcji „Wakacje z Ruchem” podczas Wielkiego Finału na Cichej, pamiątkowy medal oraz poczęstunek w dniu treningu.

W przypadku rodzeństwa uczestniczącego w akcji wakacyjnej opłata wynosi:

  • 2 dzieci – 130 zł / za osobę
  • 3 dzieci i więcej – 110 zł / za osobę

Do akcji „Wakacje z Ruchem” można przystąpić w dowolnym momencie lipca odliczając 10 zł za każdy trening. Ponadto, w ostatnim tygodniu lipca, tj. od 26 do 30 lipca zorganizowane zostaną półkolonie „Niebieski Tydzień ExtrRa”. Informacje oraz zapisy rozpoczną się 7 lipca.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości