Gala piosenek o miłości w SDK

Gala piosenek o miłości w SDK

Chorzowski Brass Band wraz z Marią Marzetz, Magdaleną Rabanda i Mateuszem Milewskim w Starochorzowskim Domu Kultury wykonają repertuar pełen najpiękniejszych piosenek o miłości. Na scenie wspomogą ich tancerze Studia Musicalowego STEP Tomasza Micha.

– Chorzowski Brass Band oraz zaproszeni goście, czyli Magdalena Rabanda, Maria Marzetz, Mateusz Milweski i Tancerze Studia Musicalowego STEP Tomasza Micha wykonają najpiękniejsze piosenki o miłości. To będzie absolutnie niezapomniany wieczór – przekonuje Starochorzowski Dom Kultury.

Wejście jest możliwe z zaproszeniem, które można odebrać w biurze SDK. Informacje oraz rezerwacja zaproszeń dostępne są mailowo pod adresem joannabw@chck.pl, oraz telefonicznie pod numerem 600 930 228.

Wydarzenie poprowadzi Agata Śliwa. Koncert odbywa się w ramach zadania „Chorzowski Brass Band po Ślonsku rajzuje i w kożdym mieście koncertuje” finansowanego z II edycji Marszałkowskiego o Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021. W ramach tego zadania wydana zostanie płyta Chorzowskiego Brass Bandu oraz koncert w kilku miastach Śląska.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości