Mini Euro dla dzieci przy Cichej

Mini Euro dla dzieci przy Cichej

W niedzielę na płycie głównej Stadionu przy Cichej odbędzie się prawdziwe piłkarskie święto dla najmłodszych. Cztery drużyny „Niebieskich” z rocznika 2012, a do tego dwanaście zespołów z klubów partnerskich Ruchu będzie rywalizowało o tytuł mistrza Chorzowskiego MINI EURO 2021.

Na starcie imprezy oprócz AdleRków zameldują się: Salos Dąbrowa Górnicza, Football Project Suszec, Urania Ruda Śląska, Górnik Radlin, Pogoń Ruda Śląska, Fortuna Wyry, LKS Wisła Wielka, Orzeł Mokre, Unia Kalety, Śląsk Świętochłowice, Hejnał Kęty oraz AP United.

Rywalizacja rozpocznie się w czterech grupach, następnie zwycięzcy każdej z nich utworzą kolejną grupę, w której będą walczyły o tytuł mistrzowski, zespoły z drugiego miejsca zagrają o lokaty 5-8, z trzeciego o 9-12 i z czwartego o 13-16.

Zanim jednak dojdzie do sportowych emocji na boisku, w piątek 18 czerwca rozlosowane zostaną państwa, jakie przyjdzie reprezentować każdemu z zespołów! Transmisja tego wydarzenia dostępna będzie na kanale klubowym. Każdy z uczestników turnieju otrzyma koszulkę, medal oraz posiłek i wodę, natomiast drużyny pamiątkowy puchar. Przewidziano również nagrody indywidualne: dla MVP turnieju, najlepszego bramkarza oraz strzelca, a także dla najlepszego zawodnika poszczególnej drużyny.

Dla zgromadzonej publiczności dostępna będzie strefa gastronomiczna. Organizatorem imprezy jest Centrum Szkolenia AP&UKS Ruch Chorzów, Ruch Chorzów S.A. oraz Miasto Chorzów i MORiS Chorzów.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości