Pożegnanie III Ligi. Ruch zaprasza na festyn

Pożegnanie III Ligi. Ruch zaprasza na festyn

Dmuchańce dla dzieci, strefa gastronomiczna i telebim, na którym zostanie wyświetlona transmisja z meczu Górnik II Zabrze – Ruch Chorzów. To wszystko już w najbliższą sobotę na stadionie przy Cichej, w ramach festynu z okazji pożegnania z III Ligą.

– Wszystkich kibiców Ruchu serdecznie zapraszamy na całodniową imprezę z okazji zakończenia sezonu i awansu „Niebieskich” do II ligi. Spędź sobotę na Cichej – zachęta klub.

Plan festynu prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Bramy stadionu zostaną otwarte już o godzinie 12:00. Do dyspozycji gości będzie strefa gastronomiczna, dmuchańce dla dzieci, a czas będzie umilać muzyka. O 14:00 rozpocznie się studio przedmeczowe z udziałem byłych piłkarzy Ruchu, które będzie wstępem do wspólnego oglądania spotkania Górnik II Zabrze – Ruch na telebimie o powierzchni 28 metrów kwadratowych.

– Po zakończeniu meczu scenę oddamy Mirkowi Szołtyskowi oraz Sektorowej Sekcie, a o 19:20 na imprezie pojawi się drużyna Ruchu. Będzie to okazja do podsumowania udanego sezonu oraz ponownego świętowania awansu do II ligi – zapowiada klub.

Ostatnim akcentem festynu będzie wspólne oglądanie meczu Polska – Hiszpania w ramach EURO2020. W przerwie spotkania odbędzie się pokaz pirotechniczny.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości