Pierwsze wzmocnienie Ruchu przed nowym sezonem

Pierwsze wzmocnienie Ruchu przed nowym sezonem

W przeddzień zakończenia sezonu 2020/2021 Ruch ogłosił pierwsze wzmocnienie na kolejne rozgrywki. Drużynę Niebieskich zasili 28-letni Przemysław Szkatuła, który związał się z klubem roczną umową z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

– Odczucia wręcz nie do opisania! Atmosfera, z jaką spotkałem się w Klubie, była uskrzydlająca. Jestem naładowany pozytywną energią od samego początku. Zamierzam gryźć trawę i oddać serce temu Klubowi. Tu czuje się pasję, czuje się magię, czuje się potęgę. To dla mnie mocny, sportowy kop – cieszy się nowy nabytek Ruchu.

Przemysław Szkatuła urodził się 19 listopada 1992 r. w Wodzisławiu Śląskim. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w miejscowej Odrze. Później reprezentował m.in. Polonię Bytom, Rozwój Katowice, Karpaty Krosno, Motor Lublin i ROW Rybnik. Na swoim koncie ma ponad 60 występów na poziomie II ligi oraz ponad 40 gier na zapleczu Ekstraklasy. Kończący się sezon spędził w szeregach naszego ligowego rywala, Pniówka Pawłowice, dla którego strzelił 3 bramki w 29. meczach. „Szkati” może występować jako lewy obrońca lub lewy pomocnik.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości