Reklama:


Nowy obrońca w drużynie Ruchu

Nowy obrońca w drużynie Ruchu

Nowym zawodnikiem Ruchu został Tomasz Dyr, jeden z wyróżniających się graczy minionego sezonu w III lidze. 25-letni obrońca związał się z Klubem umową obowiązującą do 30 czerwca 2023 roku. umową z opcją przedłużenia.

– Najpierw po otrzymaniu zapytania, a później po rozmowie z zarządem Klubu, bardzo się ucieszyłem. Mamy bardzo podobne cele – Ruch musi się odbudowywać i wracać na szczyt, a ja osobiście również chciałbym ten szczyt osiągnąć. Mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu. Cieszę się, że będę mógł reprezentować taki wielki Klub. Spędziłem kilka lat w Chorzowie w wieku szkolnym, znam wiele osób z tego miasta i widać, że oni mają Ruch w sercach. Ten klimat bardzo mi się podoba – mówił „Dyru” po podpisaniu umowy z naszym Klubem.

Tomasz Dyr urodził się 3 marca 1996 r. w Bytomiu. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Stadionie Śląskim Chorzów. Później reprezentował barwy Ruchu Radzionków, Miedzi Legnica i MKS Kluczbork, a dwa ostatnie lata spędził w Ślęzie Wrocław. W zakończonym sezonie wystąpił 31 razy na trzecioligowych boiskach i strzelił dwa gole.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości