Reklama:


Na początek z mistrzem. Poznaliśmy plan sparingów Cleareksu

Na początek z mistrzem. Poznaliśmy plan sparingów Cleareksu
Chorzowianie w pierwszym sparingu (5 sierpnia) zmierzą się z mistrzem Polski Rekordem Bielsko-Biała. Na zdjęciu Sebastian Brocki z Cleareksu, walczący o piłkę z Pawłem Budniakiem z RekorduFot. Adrian Ślązok

Chorzowscy futsalowcy – pod wodzą nowego trenera Andrzeja Szłapy – rozegrają cztery mecze kontrolne, wezmą także udział w turnieju w Kobierzycach.

Jeszcze przez dwa tygodnie zawodnicy Cleareksu będą odpoczywać. Pierwszy trening przed sezonem 2021/22 zaplanowany został na 26 lipca.

Jak już informowaliśmy, chorzowianie mają nowego trenera. Na ławce zasiądzie Andrzej Szłapa – zdobywca pięciu tytułów mistrza Polski z Cleareksem (jako zawodnik, w latach 2000-2007). Ostatnio prowadził on z sukcesami Rekord Bielsko-Biała.

I to właśnie z Rekordem, aktualnym mistrzem Polski, Clearez zmierzy się w pierwszym sparingu. Odbędzie się on 5 sierpnia w Bielsku-Białej.

Następnie chorzowianie rozegrają dwa mecze u siebie: 12 sierpnia z AZS UEK Kraków oraz 13 sierpnia z Widzewem Łódź.

22 sierpnia pięciokrotni mistrzowie Polski wezmą udział w turnieju COME-On Futsal Cup w Kobierzycach. Ostatnim sprawdzianem przed ligą będzie sparing w Chorzowie z Sośnicą Gliwice – 5 września.

Sezon 2021/22 Statscore Futsal Ekstraklasy rozpocznie się w weekend 11-12 września. W pierwszej kolejce podopieczni Andrzeja Szłapy podejmą trzecią drużynę poprzednich rozgrywek, Piasta Gliwice.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości