Reklama:


Zmiany w obsadzie Fest Festival. Legenda berlińskiej sceny zagra w Chorzowie

Zmiany w obsadzie Fest Festival. Legenda berlińskiej sceny zagra w Chorzowie

Ze względu na covidowe restrykcje związane z podróżowaniem na Fest Festiwalu nie wystąpią Rag’n’Bone Man oraz Princess Nokia. Nowym headlinerem została legenda berlińskiej sceny elektronicznej, Paul Kalkbrenner.

Paul Kalkbrenner to jeden z czołowych artystów berlińskiej sceny muzycznej. Na swoim koncie ma kilka albumów, które znalazły się na szczytach list przebojów na całym świecie, a jego twórczość śledzą miliony fanów z każdego zakątka globu. Grał na głównych scenach takich festiwali jak EXIT, Sónar czy Tomorrowland.

– Niestety, z powodu restrykcji związanych z podróżowaniem w tym roku na festiwalu nie zobaczymy Rag’n’Bone Man oraz Princess Nokia – ogłosili organizatorzy.

Poza ogłoszeniami muzycznymi w ostatnim czasie ukazała się jeszcze jedna ciekawa informacja. Pierwszą z dodatkowych atrakcji festiwalowych: BIKE PASS.

– W tym roku będziecie mogli przyjechać na FESTa rowerem i jeździć nim wyznaczonymi ścieżkami po Parku Śląskim przez cały czas trwania wydarzenia – zapowiadają organizatorzy.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości