Reklama:


Spektakl dla małżeństw w Teatrze Rozrywki

Spektakl dla małżeństw w Teatrze Rozrywki

W najbliższą sobotę w Teatrze Rozrywki gościnny spektakl pt. „Cudowna Terapia” Daniela Glattauera. Wystąpi Edyta Jungowska, Dariusz Kordek i Artur Pontek.

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?

Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz
scenografia i kostiumy: Dorota Kalitowicz
choreografia: Krzysztof Hulboj i Janja Leser
muzyka: Krzysztof Matysiak

Obsada:
Edyta Jungowska
Dariusz Kordek
Artur Pontek

Spektakl na dużej scenie Teatru Rozrywki w sobotę 10 lipca 2021 r. o godz. 19:30.

Bilety do kupienia tutaj:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/58529/Chorz%C3%B3w/Cudowna+Terapia/

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości