Kadra Ruchu na obóz przygotowawczy w Kamieniu

Kadra Ruchu na obóz przygotowawczy w Kamieniu

Drużyna Ruchu rozpoczyna dziś sześciodniowe zgrupowanie w Rybniku-Kamieniu. Trener Niebieskich, Jarosław Skrobacz, zabrał na obóz 27. zawodników.

W trakcie zgrupowania chorzowianie rozegrają dwa sparingi – w środę w Kielcach z pierwszoligową Koroną oraz w sobotę – na zakończenie obozu – w Kamieniu z Ruchem Zdzieszowice, który w minionym sezonie wygrał IV ligę opolską.

Na zgrupowanie udało się dzisiaj 27. piłkarzy, a wśród nich dwóch kandydatów do gry w barwach Ruchu – bramkarz i pomocnik, którzy byli już sprawdzani w sparingach z GKS Jastrzębie i Odrą Opole. Do Kamienia nie pojechał Patryk Sikora, który wraca do zdrowia po kontuzji. „Sikor” pozostał w Chorzowie, gdzie będzie trenował indywidualnie.

Kadra na zgrupowanie w Kamieniu:

Bramkarze: Jakub Bielecki, Tomasz Nowak, testowany I.

Obrońcy: Kacper Będzieszak, Tomasz Dyr, Konrad Kasolik, Marcin Kowalski, Bartłomiej Kulejewski, Piotr Kwaśniewski, Filip Nawrocki.

Pomocnicy: Tomasz Foszmańczyk, Łukasz Janoszka, Michał Mokrzycki, Krystian Mucha, Tomasz Neugebauer, Jakub Nowak, Jakub Rudek, Jakub Siwek, Przemysław Szkatuła, Mateusz Wojtek, Tomasz Wójtowicz, Piotr Wyroba, Filip Żagiel, testowany II.

Napastnicy: Michał Biskup, Kamil Swikszcz, Daniel Szczepan.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa