Reklama:


Zmiany na wodnym placu zabaw

Zmiany na wodnym placu zabaw

W odpowiedzi na prośby mieszkańców Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie uzupełnił infrastrukturę obiektu przy ul. Floriańskiej o przebieralnię i stojak na rowery.

– Nasz najnowszy obiekt, wodny plac zabaw, cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców miasta. W związku z tym staramy się, aby spędzony tam czas wspominali jak najlepiej jeszcze długo po zakończeniu sezonu. Służyć temu mają kolejne inwestycje. Przebieralnia oraz parking rowerowy z pewnością zwiększą funkcjonalność obiektu – tłumaczy Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Plac zabaw składa się z niecki z syntetyczną nawierzchnią oraz urządzeń służących do zabawy z użyciem wody takich jak „dysza galaretka”, „dysza wulkan”, „dysza pająk”, „dżdżownica”, „kwiatek solo”, „kwiat S”, „tunel z kręgów wodnych”, „dysza solo”, „rybka” czy „żaba”. Wokół znajdują się brodziki, plaża i alejki asfaltowe. O czystość wody dba stacja uzdatniania wody. Wstęp jest darmowy i ogólnodostępny. Obiekt jest czynny sezonowo, codziennie od 10:00 do 21:00.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości