Reklama:


Rozrywka podsumowała ubiegły sezon. Następne teatralne emocje już w sierpniu

Rozrywka podsumowała ubiegły sezon. Następne teatralne emocje już w sierpniu

Aż 16 premier – 8 na żywo i 8 online przygotował w minionym roku Teatr Rozrywki. Choć sezonowa przerwa kończy się we wrześniu, to sierpniu także odbędzie się kilka wydarzeń.

Mimo reżimu sanitarnego produkcje chorzowskich artystów cieszyły się dużym zainteresowaniem odbiorców.

– Za nami kolejny nietypowy sezon teatralny, w trakcie którego nie mogliśmy spotkać się tak często, jak chcieliśmy. Tym bardziej cieszy tak liczna obecność na musicalach i spektaklach – zapewnia Teatr Rozrywki.

W tym sezonie zespół Teatru Rozrywki przygotował aż 16 premier (8 premier na żywo i 8 premier online). Łącznie artyści wystąpili 125 razy dla 22 543 widzów.

Poznaliśmy również repertuar na sezon 2021/2022. Pierwsze wydarzenie na deskach teatru odbędą się już 1 sierpnia i będzie to inauguracja piętnastego sezonu Chorzowskiego Teatru Ogrodowego. W niedzielę 1 sierpnia o godz. 19:00 na Dużej Scenie zagra Jaromir Nohavica oraz Robert Kuśmierski. Pod koniec miesiąca (środa 28 i czwartek 29 sierpnia) grany będzie spektakl muzyczny „Piekło i raj” wd Jaromira Nohavicy.

We wrześniu nowy sezon ruszy już pełną parą, a na deskach Teatru Rozrywki będzie można zobaczyć m.in.: Hotel Westminster, Pinokio. Il Grande Musical i Mariacka 5. Szczegółowy repertuar na wrzesień i kolejne miesiące można sprawdzić tutaj.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości