Reklama:


Moda dziecięca, czyli jak ubrać malucha

Moda dziecięca, czyli jak ubrać malucha

Narodziny dziecka to wyjątkowy czas w każdej rodzinie. Jedne pary chcą wiedzieć wcześniej, co się urodzi i przygotowują wyprawkę, inne zaś zostawiają tę wiedzę na czas porodu, by mieć niespodziankę.

Niezależnie od tego, do której grupy należymy, konieczne jest wybranie odpowiednich ciuchów dla naszego dziecka. Warto z taką misją udać się do zaufanego sklepu z odzieżą dla maluchów. Może to być również sklep internetowy, który znany jest z dobrej jakości, miłej obsługi, ekspresowej wysyłki oraz przystępnych cen.

Jak ubierać chłopców?

To pytanie często zadają sobie mamy, które pierwszy raz mają do czynienia z chłopcem. Jednak, jeśli w przypadku dziewczynek temat ten można potraktować naprawdę obszernie, chłopcy nie mają zbyt wielkiego pola do popisu. Jeśli chodzi o bardzo małe dzieci, wystarczą body na długi lub krótki rękaw, pajacyki w odpowiednich kolorach czy półśpiochy. Im starsi chłopcy, tym ubiór nieco się zmienia. Zamiast półśpiochów ubiera się tradycyjne spodnie, na początku dresowe ze względu na wygodę lub bawełniane, dopiero w wieku kilku lat wdraża się typowe jeansy. Koszulki i t-shirty nie są żadnym odkryciem. Posiada je każdy chłopiec w każdym przedziale wiekowym. W przypadku okrycia wierzchniego, chłopcy stawiają na ciemne, stonowane kolory, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by synowi zafundować kurtkę w kolorze czerwonym czy musztardowym. Nie tylko w przypadku dziewczynek można eksperymentować z kolorami, jest to nawet wymagane, jeśli ubieramy chłopców, by od samego początku nie wpychać ich w ścisłe kolorystyczne ramy.

Jakie ubranko do chrztu dla chłopca?

Chłopiec na co dzień może biegać w jeansach i koszulkach, jednak są okazje, które wymagają całkowicie innego ubioru. Przykładem tego jest chociażby chrzest święty. Ta niezwykła uroczystość wymaga odpowiedniego ubioru od wszystkich, jednak najczęściej oczy zwrócone są ku osobie, która ten chrzest przyjmuje.

Ubranka do chrztu dla chłopców to ogromny, rozbudowany wybór. Jeśli dziecko jeszcze nie chodzi i jest to zaledwie kilkumiesięczny bobas, najlepiej ubrać go w białe body, na to założyć elegantsze spodnie bawełniane i sweterek bądź miniaturową marynarkę szytą specjalnie z uwzględnieniem możliwości takiego berbecia. Jeśli chłopiec jest nieco starszy i już sam chodzi, można zainwestować w rozkoszny garnitur z rewelacyjnego materiału, który niejednokrotnie w komplecie posiada dedykowany kaszkiet oraz muchę, którą można przypiąć pod szyją. Jest to fantastyczne rozwiązanie w szczególności dla rodziców, którzy chcą pokazać się przed rodziną z jak najlepszej strony.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości