Reklama:


Zamknięto kolejne miejsce z nielegalnym hazardem

Zamknięto kolejne miejsce z nielegalnym hazardem

Chorzowscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, wspólnie z funkcjonariuszami KAS podjęli kolejne działania wymierzone w nielegalny hazard. Tym razem pod „lupę” wzięli lokal znajdujący się przy ul. Jagiellońskiej. Akcja zakończyła się przejęciem 3 maszyn.

Policjanci z chorzowskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej uzyskali informację, że w jednym z lokali przy ul. Jagiellońskiej udostępniane są automaty do gier hazardowych bez wymaganej koncesji. Wspólnie z funkcjonariuszami śląskiej KAS wkroczyli do punktu, w którym podejrzewali, że znajdują się nielegalne maszyny. Przypuszczenia potwierdziły się – stróże prawa znaleźli wewnątrz 3 urządzenia.

Mundurowi ze śląskiej KAS przeprowadzili tzw. gry kontrolne, podczas których niezbicie wykazali, że są to automaty służące do prowadzenia gier hazardowych. Urządzenia trafiły do magazynu śląskiej Służby Celno-Skarbowej i będą tam przechowywane do czasu decyzji sądu. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości