Reklama:


Trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki Chorzowa

Trwają poszukiwania zaginionej mieszkanki Chorzowa

Wydział Kryminalny chorzowskiej Policji poszukuje zaginionej 62-letniej mieszkanki Chorzowa, Urszuli Dudy. W czwartek 12 sierpnia, około godziny 10:00, opuściła swoje miejsce zamieszkania.

Kobieta posiada stopień niepełnosprawności, w związku z amputacją prawego podudzia, poruszała się na wózku inwalidzkim. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chorzowie, pod nr tel. 47 85 452 55, 47 85452 80 bądź z najbliższą jednostką Policji, pod nr tel. 112.

Rysopis: kobieta o szczupłej budowie ciała, około 165 cm wzrostu, krótkie, ciemne, proste włosy. Wózek inwalidzki, którym porusza się zaginiona posiada przewieszoną torbę w kolorze ciemnym, może również posiadać przewieszoną reklamówkę z zawartością ubrań i rzeczy osobistych. Kobieta nie posiada przy sobie dokumentów. W chwili zaginięcia ubrana była w spodnie koloru ciemnego, typu rybaczki, koszulka z krótkim rękawkiem koloru ciemnego, kurtka koloru ciemnego, oraz but na lewej stopie typu sandał w kolorze jasnym.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaginiona może poruszać się po aglomeracji śląskiej środkami komunikacji miejskiej.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej osoby proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego KMP Chorzów tel. całodobowy 47 85 452 55 bądź z najbliższą jednostką Policji, pod nr tel. 112.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości