Aktywne śniadanie w Parku Śląskim

Aktywne śniadanie w Parku Śląskim

W sobotę 21 sierpnia odbędzie się kolejna odsłona popularnego, rodzinnego wydarzenia w Parku Śląskim. Śniadanie na trawie wraz ze wszystkimi atrakcjami ponownie od godziny 9:00 w Rosarium.

Sobotnie atrakcje rozpoczną się już o godzinie 9:00 od zajęć Akademii Jogi i Terapii Ruchem. Krótką przerwę w programie można wykorzystać na szybką kawę u Cafe Cool’a & Cafe Diesel, a już o 11:00 kolejna dawka ruchu na zajęciach fitness prowadzonych przez instruktorów z Calypso Fitness Club Polska.

W regeneracji po porannych aktywnościach może pomóc wizyta na stoisku Kolorowy Talerz i Luuuzem, gdzie będzie można znaleźć wiele ciekawych propozycji śniadaniowych. Przy stoisku Gospodarstwa Ekologicznego Sokół będzie można zaopatrzyć się w swojskie warzywa, owoce i dania gotowe w słoikach.

Najmłodszych powinna zainteresować czytelnia pod chmurką CzytAnka, gdzie będzie można posłuchać opowiadań oraz zapoznać się z pozycjami z zakresu literatury dziecięcej. NA wydarzeniu obecna będzie również Bajka Pana Kleksa, która zamieni skumulowaną w dzieciakach energię w wulkan dobrej zabawy. Fundacja Espanola podobnie jak w ubiegłym tygodniu przygotuje zajęcia sportowe dla dzieci, również tych najmłodszych. W sobotę pojawią się również przedstawiciele z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych którzy pomogą zapoznać się z procedurą składania wniosku o „300+”.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa