Reklama:


O zdrowiu na Stadionie Śląskim

O zdrowiu na Stadionie Śląskim

W najbliższy weekend, 28 i 29 sierpnia, w Centrum Konferencyjno-Biznesowym na Stadionie Śląskim odbędą się targi medycyny naturalnej: „Bliżej zdrowia, bliżej natury”. Czy musimy chorować? Na to pytanie spróbują odpowiedzieć zgromadzeni wystawcy i prelegenci.

W programie targów m.in.: spotkanie z gościem specjalnym – Bilguun Ariunbaatar opowie o swoich zmaganiach z chorobą. Jedyne w swoim rodzaju warsztaty wraz z konsultacją poprowadzi dr. Hubert Czerniak. Ponadto, prezes Instytutu Zielarstwa i Terapii Naturalnych Joanna Nestorowicz-Kiegiel opowie o tym kim były szeptunki i zielichy. Organizatorzy przygotowali również wyjątkowy program dla rodziców: osobny panel będzie poświęcony odpowiedzi na pytanie: jak zadbać o zdrowie psychiczne swoich pociech?

Poza tym uczestnicy targów będą mogli skorzystać ze stoisk ponad 100 wystawców z produktami dla zdrowia i urody oraz wziąć udział w kilkudziesięciu wykładach i warsztatach. Szczegółowy harmonogram wydarzenia można sprawdzić na grafikach zamieszczonych niżej.

Cena biletu normalnego to 20 zł, biletu ulgowego: 15 zł, karnetu dwudniowego: 30 zł, a bilet rodzinny (maks. 4 osoby) to wydatek 50 zł.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości