Reklama:


Spotkanie z mistrzem olimpijskim na rynku

Spotkanie z mistrzem olimpijskim na rynku

To właśnie on przypieczętował złoto Polaków w sztafecie mieszanej 4×400 metrów podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Teraz „złoty” Kajetan Duszyński przyjeżdża do Chorzowa. Już w najbliższą sobotę na rynku będzie niesamowita okazja do spotkania chorzowskiego mistrza olimpijskiego.

W sobotę 28 sierpnia na chorzowskim rynku odbędzie się impreza „Sportowy Rynek Gwiazd”, w ramach której o 17:00 uczestnicy wspólnie powitają Kajetana Duszyńskiego. Kajetan przez lata był zawodnikiem AKS Chorzów, tutaj chodził do szkoły i do tej pory jest stypendystą Prezydenta Miasta.

Oprócz Kajetana na rynku spotkać będzie można też Magdalenę Gorzkowską – chorzowską himalaistkę, zdobywczyni najwyższego szczytu w Himalajach – Mount Everest oraz szczytów Makalu, Manaslu. Jako lekkoatletka Gorzkowska w 2016 roku była w składzie polskiej sztafety 4 x 400, która zdobyła srebrny medal halowych Ministrostw Świata.

Ponadto w programie: animacje rekreacyjno-plastyczne dla dzieci, tor sprawnościowy, ścianka wspinaczkowa, inne atrakcje alpinistyczne, gry i zabawy zręcznościowe oraz prezentacja klubów sportowych z Chorzowa.

Początek imprezy o godz. 15:00.

15:30 – pokaz fitness (instruktor MORiS Chorzów) 5-10 minut

16:00 – 18:00 – spotkanie z Magdaleną Gorzkowską

16:30 – pokaz fitness (instruktor MORiS Chorzów) 5-10 minut

16:45 – pokaz akrobacji na szarfie – Antonina Trojanowska 5 minut

17:00 – 18:00 – spotkanie z Kajetanem Duszyńskim

18:00 – pokaz fitness (instruktor MORiS Chorzów) 5 minut

18:20 – pokaz akrobacji na szarfie – Antonina Trojanowska 5-10 minut

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości