Reklama:


Zajęcia Aqua Aerobiku wracają na miejskie baseny

Zajęcia Aqua Aerobiku wracają na miejskie baseny

Od początku września na basenach przy ul. Granicznej i przy pl. Powstańców Śląskich ponownie można korzystać z zajęć aqua aerobiku, spinningu, a także aqua jump, które po przerwie wróciły do oferty Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

– Nowy rok szkolny oraz zbliżająca się jesień to świetne powody, aby rozpocząć treningi na basenie! Sprawdź grafik zajęć i kup karnet na nasze zajęcia – zachęca Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Od października przy sprzedaży karnetów na basenie KS Hajduki obowiązywać będzie miesięczny system sprzedaży – podobnie jak na basenie przy pl. Powstańców Śląskich 1. Cena karnetu uzależniona będzie od ilości zajęć w danym miesiącu. Koszt jednych zajęć w karnecie nie ulega zmianie i wynosi 18 zł (13 zł – ulgowy) za zajęcia.

Zgodnie z regulaminem karnetów nie ma możliwości przekładania zajęć oraz zakupu karnetu tylko na wybrane dni w miesiącu (np. tylko 2 czwartki, 3 wtorki itp.). Nie obowiązuje również zasada pierwszeństwa zakupu dla osób posiadających karnet. Sprzedaż karnetów na dany miesiąc rozpoczyna się zawsze 10 dni przed rozpoczęciem nowego miesiąca.

Osoby, które posiadają karnet zobowiązane są, aby na zajęcia stawić się najpóźniej 15 minut przed godziną ich rozpoczęcia. O tym co dzieje się na basenie w trakcie aqua aerobiku można dowiedzieć się z naszej relacji filmowej, którą udostępniamy poniżej

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości