Reklama:


Memoriał Kamili Skolimowskiej szansą na… sprzęt sportowy dla szkół

Memoriał Kamili Skolimowskiej szansą na… sprzęt sportowy dla szkół

W najbliższą niedzielę 5 września na Stadionie Śląskim odbędzie się LOTTO Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej. Poza sportowymi emocjami organizatorzy przygotowali wyjątkowe wyzwanie dla miejskiej społeczności. Skorzystać mogą na tym chorzowskie szkoły.

Za każdą 300-osobowa grupę kibiców, którzy wejdą na stadion między 15:00 a 19:00 przez bramę nr 1A podając przy tym nazwę szkoły, organizatorzy przekażą danej placówce 5.000 zł na zakup sprzętu sportowego. Do akcji zgłoszone zostały Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego i Szkoła Podstawowa nr 21 im. Gerarda Cieślika.

Wstęp na LOTTO Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej jest bezpłatny, zajmowanie miejsc na trybunach odbywa się na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”. Zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi sektory mogą być wypełnione maksymalnie w 50% oddajemy zatem do dyspozycji kibiców 25 000 miejsc. Pomiędzy widzami powinny być co najmniej dwa wolne krzesełka – zasada ta nie dotyczy osób mieszkających razem oraz opiekunów dzieci do lat 13 i osób niepełnosprawnych. Otwarcie bram nastąpi o godzinie 13:00.

Pozostałe informacje dotyczące imprezy dostępne są w tym miejscu.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa