Radosna zabawa pod Szybem Prezydent. Przed nami Festiwal Kolorów Holi

Radosna zabawa pod Szybem Prezydent. Przed nami Festiwal Kolorów Holi

Oficjalny Festiwal Kolorów Holi już 12 września zawita do Chorzowa. Na mieszkańców pod Szybem Prezydent tego dnia będą czekać oryginalne Kolory Holi, DJ’e, popularni artyści i smaczne jedzenie z najlepszych foodtrucków.

Festiwal Kolorów Holi to popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę. Cały festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości. Młodzi i starsi, wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając Kolory w powietrze. To idealne miejsce aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia.

Na festiwalu będzie można nabyć aż 11 różnych Kolorów Holi. Wśród nich: żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, niebieski, fioletowy i wiele innych.

– Jak zawsze przypominamy, że ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych proszków innych niż „Kolory Holi” (możecie nabyć na www.koloryholi.pl). Kolory zapewniane przez nas są przyjazne środowisku, nieszkodliwe, niealergiczne i posiadają odpowiednie certyfikaty. Kolory łatwo zmywają się ze skóry oraz znikają z większości materiałów podczas prania – tłumaczą organizatorzy.

Impreza odbędzie się 12 września na terenie Szybu Prezydent, start o godzinie 15:00, a ostatni wyrzut przewidziany jest na godzinę 20:00. Wstęp wolny.

– Na Festiwalu poza kolorową energią i koncertową muzyką, znajdziecie także wiele ciekawych atrakcji! Między innymi: gigantyczne balony, kolorowe okularki, słodycze i konkursy z nagrodami – zapowiadają organizatorzy.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa