Jakie korzyści może nam przynieść catering dietetyczny?

Jakie korzyści może nam przynieść catering dietetyczny?

Jedzenie pudełkowe jest nowoczesną ofertą gastronomiczną, skierowaną do osób, które chcą prowadzić zdrowy tryb życia oraz do wszystkich tych, którzy pragną się zdrowo odżywiać a nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków.

Jakie atuty ma catering dietetyczny?

Na przestrzeni ostatnich kilku lat, w Polsce otwiera się coraz więcej firm oferujących catering dietetyczny z dostawą. Są to usługowe podmioty gastronomiczne, które jednak nie świadczą standardowej oferty na dowóz, tylko oferują całodzienne kompleksowe wyżywienie dietetyczne z dostawą do klienta. Dieta pudełkowa z dostawą to bardzo ciekawa opcja dla wszystkich tych, którzy potrzebują zdrowo się odżywiać. Klientami najczęściej są osoby pragnące zredukować wagę, sportowcy, osoby, które cierpią na brak czasu oraz wszyscy ci klienci, którzy mają trudności z układaniem jadłospisów ze względu na alergię czy nietolerancje pokarmowe. W firmach cateringowych pracują doświadczeni w dietetycy, którzy doskonale rozumieją, że klienci posiadają różne preferencje i potrzeby. To właśnie specjaliści dietetycy czuwają nad tym, aby każda dieta pudełkowa była odpowiednio zbilansowana i miała właściwą wartość kaloryczną. Dużą zaletą cateringu dietetycznego jest szeroki wybór diet. Klienci mogą zamawiać diety odchudzające o różnej kaloryczności a ponadto diety wegetariańskie, sokowe, diety bez glutenu albo specjalne programy żywieniowe dla sportowców. Tym co wyróżnia catering dietetyczny, jest specjalna technologia produkcji. Do przygotowywania posiłków używa się składników o niskim stopniu przetworzenia. Warzywa i owoce pochodzą z zaprzyjaźnionych gospodarstw ekologicznych. Z dużą uwagą dobiera się także tłuszcze i cukry, tak aby zaproponować klientom tylko i wyłącznie zdrowe składniki.

Dlaczego korzystanie z cateringu jest wygodne?

Firmy cateringowe robią wszystko, aby ułatwić swoim klientom korzystanie z ofert. Zamówienia zwykle można składać przez telefon oraz online. Podstawowym narzędziem komunikacji z klientem, jest firmowa strona internetowa oraz specjalna aplikacja. Wiele firm umieszcza na swoich stronach kalkulatory, dzięki którym łatwiej jest dobrać diety odpowiednie dla konkretnych osób. Osoby, które mają problem z doborem, zawsze mogą skorzystać z telefonicznej konsultacji ze specjalistą dietetykiem. Na swoich stronach firmowych usługodawcy oferujący jedzenie pudełkowe zwykle przedstawiają przykładowe zdjęcia menu, jadłospis na dany tydzień czy cennik poszczególnych planów żywieniowych. Klienci, którzy decydują się korzystać z diet pudełkowych, z tego tytułu otrzymują liczne profity. Mają oni okazję spożywać gotowe, zdrowe i urozmaicone posiłki, które są im dostarczane pod wskazany adres. Dzięki temu mogą zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu, bo nie muszą jeździć na zakupy, gotować ani zastanawiać się nad jadłospisami. Catering pudełkowy jest więc doskonałą opcją dla wszystkich tych osób, które żyją aktywnie i chcą jednocześnie odżywiać się zdrowo i nieszablonowo. Dieta pudełkowa daje im wolność i maksimum przyjemności smakowych.

TIM Catering poza Wrocławiem dowozi do takich miejscowości jak: Miłoszyce, Oława, Pustków Żurawski, Suchy Dwór, Wilkszyn. Zapraszamy!

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa