Spotkanie kolekcjonerów przy Cichej

Spotkanie kolekcjonerów przy Cichej

W ostatni weekend września w kawiarence klubowej na stadionie Ruchu, odbędzie się giełda pamiątek sportowych. Pozostały ostatnie wolne miejsca do wzięcia udziału w wydarzeniu w roli wystawcy.

Dzień pierwszy, czyli sobota 25 września, będzie przeznaczony dla wystawców i osób zainteresowanych zakupem pamiątek klubowych oraz reprezentacyjnych. Drugi dzień, niedziela 26 września jest dedykowany wyłącznie dla sympatyków Ruchu Chorzów. Każdy, kto zgłosi taką chęć, będzie mógł zaprezentować swoje pamiątki związane z historią „Niebieskich”. Liczba miejsc jest jednak ograniczona. Giełda rozpocznie się o godzinie 10:00, a zakończy o godzinie 15:00.

– Nie wyobrażam sobie, żeby Stowarzyszenie Wielki Ruch nie było obecne podczas giełdy pamiątek sportowych, która odbędzie się stadionie przy ul. Cichej. Będzie to idealna okazja, aby zaprezentować artefakty, które są w naszym posiadaniu. Deklarujemy wobec tego naszą obecność w oba dni. Osobiście myślę również o powiększeniu kolekcji, zarówno prywatnej jak i stowarzyszenia – przedstawił swoje wrażenia Grzegorz Joszko, wiceprezes Wielkiego Ruchu.

Wstęp na giełdę będzie bezpłatny. Wystawcy muszą wcześniej zarezerwować miejsce, kontaktując się pod adresem marketing@ruchchorzow.com.pl

– Jak tylko się dowiedzieliśmy o pomyśle giełdy, którą zaproponował Jacek Atak, kibic Ruchu, od razu się zapaliliśmy do tej idei i zarezerwowaliśmy miejsce wystawowe. Zapraszam wszystkich zapaleńców historii i pamiątek sportowych – dodał Grzegorz Joszko.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa