Podaruj życie nauczycielce z Chorzowa

Podaruj życie nauczycielce z Chorzowa

Od lat Zespół Szkół Technicznych nr 1 w Chorzowie bierze udział w wszelkiego typu akcjach ratujących życie potrzebującym. Tym razem szkolna społeczność wspiera nauczycielkę z SP nr 37 w Chorzowie, która zbiera na leczenie nowotworu metodą CAR-T cell.

– Ta zbiórka to jedna z najtrudniejszych rzeczy, jaką musiałam kiedykolwiek zrobić w życiu. Pokazać zdjęcia bez włosów, które nigdy nie powinny zostać upublicznione i opowiedzieć bolesną historię desperackiej walki o każdy kolejny dzień. Nie mam jednak wyjścia. Moje życie wyceniono na ponad 1,5 miliona złotych, a ja bardzo chcę pozostać przy tym życiu. Mam męża i cudowną 14-letnią córkę. Mam też w sobie śmiertelnie niebezpieczny nowotwór, który chce mnie zabić i nie zamierza czekać, aż będę na to gotowa. Jedynym ratunkiem okazuje się nierefundowane leczenie metodą CAR-T – tłumaczy pani Joanna.

Każda najmniejsza włata jest na wagę złota. Dlaczego? Dzięki niem zbiórka przesuwa się na wyższe miejsce w siepomaga.pl i jest bardziej widoczna dla osób odwiedzających stronę, a to daje szansę na liczniejsze wpłaty.

W jaki sposób można pomóc?

– poprzez wpłaty na stronie – https://www.siepomaga.pl/walka-joanny

– poprzez wysłanie sms na numer 72365 o treści 0136176

– poprzez udział w licytacjach na dedykowanej facebookowej grupie – https://www.facebook.com/groups/1019060328899926

– poprzez licytacje na stronie Ratujemy Asię-licytacje – https://www.siepomaga.pl/ratujemy-asie-licytacje

– klikając w ten link (każde odkrycie obrazka to 10 gr na zbiórkę).

– Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat dla jednej osoby – przypomina zaangażowana w pomoc pani Joannie, Magdalena Wójtowicz z ZST nr 1.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa