Reklama:


Pierwsze takie wydarzenie na Śląsku. Gala Prime Time Wrestling w Chorzowie

Pierwsze takie wydarzenie na Śląsku. Gala Prime Time Wrestling w Chorzowie

Akrobacje, rzuty, nieprzewidywalne zwroty akcji, a do tego szereg gwiazd znanych nie tylko z polskich aren, ale i najlepszych federacji na świecie. To wszystko już w sobotę 9 października w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego, w ramach gali PTW#1.

Wrestling to dyscyplina stojąca na pograniczu sportu i rozrywki. Widowisko angażuje publiczność w walki nietuzinkowych, charakterystycznych, charyzmatycznych postaci, które toczą ze sobą zażarte boje.

– Pro wrestling to też interaktywny serial z fabułą rodem z najlepszych filmów akcji – przyjdź i zobacz gwiazdy polskiego, europejskiego i światowego pro wrestlingu w swoim żywiole – zachęca Prime Time Wrestling.

Wiemy już, że w sobotę 9 października w hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie zawalczą ze sobą Taras i Axel Tischer oraz Robert Star i Chris Masters.

Poza tym, swój udział w gali potwierdzili: Trybson, Złotówa, Jonny Storm, Nano Lopez, Peter Pannache, Jacob Crane, Syriusz Dziedzic, Dawid „Puncher” Seńko i inni. W większości są to zawodnicy znani z występów dla największych światowych federacji, takich jak: NWA, NXT, TNA, New Japan Pro-Wrestling czy wXw (Westside Xtreme Wrestling).

Bilety dostępne są do nabycia w tym miejscu.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości