Reklama:


Piknik Mamy Klub w ogrodach SDK

Piknik Mamy Klub w ogrodach SDK

W najbliższy wtorek w ogrodach Starochorzowskiego Domu Kultury odbędzie się piknik dla kobiet. Integracyjne spotkanie ma być okazją, do ustalenia kolejnych aktywności, jakie będą proponowane na spotkaniach Mamy Klubu.

– Jesteś mamą? Zabierz ze sobą malucha i przyjdź na piknik do ogrodu SDK! Będzie to doskonała okazja, by zrelaksować się w cieniu kasztanowców, poobserwować, jak Twoje dziecko bawi się pod opieką animatora i z uśmiechem na twarzy rozmarzyć się o tym, co chciałabyś robić… – zachęca Starochorzowski Dom Kultury.

Mamy Klub, czyli miejsce proponujące aktywny relaks dla kobiet działa w Starochorzowskim Domu Kultury od maja tego roku.

– Z każdym spotkaniem jest nas coraz więcej i bardzo nas to cieszy. Teraz przyszedł czas, by porozmawiać – przy kawie, między nami kobietami – o tym, co będzie się działo w ramach naszego klubu w przyszłości – tłumaczy SDK.

Do wzięcia udziału w pikniku zaproszone są wszystkie mamy – zarówno te, które są już w Mamy Klubie, jak i te, które dopiero rozważają dołączenie. Będzie to doskonała okazja, aby wspólnie zastanowić się w jakiego rodzaju spotkaniach, warsztatach, zajęciach warto wziąć udział.

– Może masz już w głowie jakieś pomysły, a może dopiero pojawią się one podczas rozmowy – z pewnością będzie to owocne spotkanie – zapewnia SDK.

Piknik rozpocznie się o godzinie 17:00, wstęp wolny. Szczegółowe informacje dostępne są mailowo pod adresem agnieszka_w@chck.pl lub telefonicznie pod numerem 32/247-39-57.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości