Reklama:


Półki metalowe – doskonałe wyposażenie biura

Półki metalowe – doskonałe wyposażenie biura

Metalowe meble biurowe świetnie sprawdzają się w przestrzeni biurowej , ponieważ są wytrzymałe i stabilne, nawet jeśli zostaną obciążone ogromną ilością dokumentów czy magazynowanych przedmiotów.

Szafy metalowe charakteryzuje to, że mogą mieć regulowaną ilość półek o różnej grubości, więc to klient decyduje jak solidne półki są mu niezbędne.

Półki metalowe i ich funkcjonalność

Szafy metalowe pasują zarówno do biur jak i do warsztatów, gabinetów medycznych czy pomieszczeń socjalnych. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i ogień, łatwe w utrzymaniu czystości, zapewniają bezpieczeństwo przechowywanych tam przedmiotów. Aby mebel taki był jak najbardziej funkcjonalny warto przemyśleć wymiary szafki metalowej i co chcemy w niej składować, od tego bowiem zależy w dużej mierze ilość i wysokość półek. W większości szaf metalowych półki metalowe można zdemontować i zmienić ich ustawienie, co pomaga w reorganizacji szafy.

Półki metalowe mają konkretne zastosowanie, inne półki przeznaczone są do szaf żaluzjowych, inne do szaf skrzydłowych, należy więc dobrze zapoznać się z szerokością i długością każdej półki.

Szafy metalowe i ich design

Meble metalowe kojarzą się z surowym designem, nieciekawym i chłodnym, ale obecnie szafy i regały metalowe świetnie sprawdzają się w przypadku przestrzeni urządzonych nowocześnie i praktycznie. Nie trzeba się bać włączyć szafy metalowej do każdej przestrzeni biurowej, ponieważ wygląda ona wówczas profesjonalnie i pewnie. Szafy metalowe występują obecnie w wielu kolorach, również półki metalowe dostępne są w różnych odcieniach – w sklepie Lobby jest to 16 kolorów z palety RAL, co pozwala dopasować je do konkretnego modelu szafy, a jednocześnie nadaje ciekawego charakteru meblom.

Półki melatowe duży wybór i wysoka jakość

Lobby Sklep bardzo dba o to, żeby meble były dostosowane do potrzeb klienta, niezależnie od tego w jakiej przestrzeni chcą umiejscowić meble metalowe. Każda szafa ma swoją szczegółową specyfikację a półki metalowe z łatwością da się w nich zamocować nawet na różnych wysokościach. To sprawia, że w szafie biurowej na dokumenty zmieszczą się zarówno teczki jak i duże segregatory. Można w nich przechowywać również artykuły biurowe, tak by pozostawały poza spojrzeniami osób trzecich. Przy opcji montażu dodatkowych półek klient zyskuje jeszcze więcej możliwości magazynowania.

Lobby Sklep spełnia wszystkie wymogi, które musi spełniać solidny produkt od najlepszych polskich producentów. Komfort, estetyka, bezpieczeństwo i trwałość to niewątpliwe zalety oferowanych mebli metalowych.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa