Reklama:


Wszyscy na Cichą. Wielka mobilizacja przed hitem rundy jesiennej

Wszyscy na Cichą. Wielka mobilizacja przed hitem rundy jesiennej

W niedzielę 3 października, w spotkaniu rozgrywanym na stadionie przy Cichej, Ruch podejmie prowadzącą 1 punktem nad Niebieskimi Stal Rzeszów. W środowisku kibiców i osób związanych z klubem trwa mobilizacja, by tego dnia wspierać piłkarzy przy pełnych trybunach.

Mecz odbędzie się w ramach 11 kolejki eWinner II ligi. Stal Rzeszów z 25 punktami jest aktualnym liderem rozgrywek. Niebiescy zdobyli 1 oczko mniej, ale do spotkania podejdą jako jedyna niepokonana drużyna.

Na początku tego tygodnia Ruch rozpoczął akcję pod hasłem #WszyscyNaCicha. Ma ona na celu zachęcenie jak największej liczby kibiców do stawienia się na stadionie i wspierania drużyny Jarosława Skrobacza głośnym dopingiem.

– Już w najbliższą niedzielę „Niebiescy” rozegrają kolejne hitowe starcie w eWinner II lidze. Na Cichą 6 przyjedzie tym razem Stal Rzeszów, a więc stawką meczu będzie fotel lidera. Celem jest zapełnienie całego stadionu na to prestiżowe spotkanie – zapowiada klub.

Jak dotąd kibice zapełniali obiekt przy Cichej w około 70%. Poza tym, co godne podkreślenia, w dużej liczbie jeździli dopingować swoją drużynę m.in.: w Lublinie i Kaliszu. Teraz środowisko związane z klubem chce zapełnić trybuny w trakcie ważnego spotkania ze Stalą Rzeszów. Do przyjścia na Cichą zachęcają osoby dobrze znane niebieskiej społeczności jak aktorzy Bogdan Kalus i Michał Żurawski, pracownicy klubu i byli piłkarze – wśród nich Michał Helik i Mariusz Stępiński.

Akcja #WszyscyNaCichą ma ma również swoją… rapową wersję. W Sieci zaczęło krążyć wyzwanie, na najlepszą rapową zapowiedź meczu ze Stalą. Akcję zainicjował sympatyk Niebieskich, Tobol.

Muzyczną rękawicę podjął klubowy spiker, Kuba Cube Kurzela.

Mobilizacja przynosi efekty. Zgodnie z podaną wczoraj przez klub informacją uprawnionych do wejścia w niedzielę na Cichą jest już ponad 6000 osób.

Jak kupić bilet na mecz ze Stalą? Można to zrobić przy pomocy elektronicznego systemu sprzedaży dostępnego TUTAJ, a także w punktach stacjonarnych:

– sklep „eRka”, ul. Jagiellońska 3, Chorzów (10:00 – 18:00)
– tymczasowa strefa kibica, Cicha 6, Chorzów (11:00 – 17:00)

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości