Reklama:


Forum Praktyki Gospodarczej coraz bliżej

Forum Praktyki Gospodarczej coraz bliżej

Interesujesz się zasadami prostego języka? A może chcesz wiedzieć, czym jest biologia zmiany? Ruszyły zapisy na XXI edycję Forum Praktyki Gospodarczej. W programie wykład Pauliny Mikuły oraz Radosława Kotarskiego, a także warsztaty z Ekspertami WSB.

Już 13 i 14 października odbędzie się XXI edycja Forum Praktyki Gospodarczej. W czasie wydarzenia Paulina Mikuła przybliży zasady prostego języka – jak skutecznie, szybko i poprawnie komunikować się z innymi. Natomiast w swoim wystąpieniu Radosław Kotarski opowie o tym, czym jest biologia zmiany i motywacji.

– Forum Praktyki Gospodarczej od lat inspiruje do działania. Chorzowskie spotkanie jest okazją do rozwinięcia własnych kompetencji zawodowych, daje też możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i osobistych – mówi Aleksandra Wolczyńska-Zmełty, specjalista ds. PR i mediów społecznościowych w Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie.  

Wykłady to jednak nie wszystko. W ramach wydarzenia odbędą się także warsztaty z Ekspertami WSB. Do wyboru są cztery obszary tematyczne. Roman Kraczla przygotował spotkanie o nieświadomych uwarunkowaniach niektórych decyzji managerskich, a same warsztaty będą oparte na analizie transakcyjnej. Natomiast Łukasz Miller oprowadzi nas po zakamarkach strategii Inbound Marketingu. Znajdzie się także propozycja dla pedagogów i rodziców. Warsztat „Dziecko też człowiek” poprowadzi prof. nadzw. dr hab. Wiga Bednarkowa. Ostatni z warsztatów o etyce w biznesie – czy ona popłaca, poprowadzi Jacek Stolecki.

– Warsztaty z Ekspertami WSB odbędą się stacjonarnie w budynku uczelni. Natomiast w wykładach będzie można uczestniczyć zarówno online, jak i offline. Należy jednak pamiętać, by w formularzu zgłoszeniowym zaznaczyć, w jaki sposób chcemy uczestniczyć – tłumaczy Aleksandra Wolczyńska-Zmełty.

Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują zapisy. Szczegółowe informacje na temat XXI edycji Forum Praktyki Gospodarczej są dostępne tutaj: https://www.wsb.pl/chorzow/aktualnosci/xxi-forum-praktyki-gospodarczej.

Partnerzy wydarzenia: Miasto Chorzów, Radio Katowice, Dziennik Zachodni, portal NaszeMiasto.pl, portal Chorzowiani.pl i Echo Chorzowa.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa