Duet akrobatyczny Sokolni wystąpi w Mam Talent

Duet akrobatyczny Sokolni wystąpi w Mam Talent

Już w najbliższą sobotę 16 października w telewizyjnym show „Mam Talent” duet akrobatyczny z Chorzowa: Julia Kraj i Eyal Palgy. Ich występ będzie można zobaczyć w programie emitowanym od godziny 20:00 na kanale TVN.

Julia Kraj to zawodniczka chorzowskiej Sokolnii od ponad 11 lat trenuje akrobatyczne umiejętności w kategorii par mieszanych. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, przez wiele lat reprezentowała nasz kraj na arenach międzynarodowych. Brała udział w Mistrzostwach Świata, Europy oraz turniejach międzynarodowych odnosząc liczne sukcesy. W czasie krótkiej przerwy od akrobatyki sportowej spowodowanej brakiem partnera Julia próbowała swoich sił w akrobatyce powietrznej na szarfie, gdzie w 2019 roku podczas Mistrzostw Świata odbywających się na Ibizie zdobyła brązowy medal. W tej dziedzinie sportu Julia swoje doświadczenie przekazuje jako trener akrobatyki powietrznej prowadząc zajęcia we Freestyle Parku w Chorzowie.

Partner Julii Eyal Palgy to utalentowany i utytułowany akrobata, który pochodzi z Izraela, podobnie jak Julia brał udział w tych samych zawodach, gdzie zapoczątkowała się ich znajomość. Po zakończeniu kariery sportowej w Izraelu, Eyal dostał propozycję pracy i został artystą w najlepszym na świecie Cyrku „Du Soleil” gościł także w Polsce w Krakowie i w Gdańsku razem ze spektaklem „Crystal”. Od ponad roku Eyal na stałe mieszka w Chorzowie, gdzie razem z Julią tworzą duet akrobatyczny @eyal_and_julia. Razem już dwukrotnie próbowali swoich sił startując i reprezentując chorzowską Sokolnię na Mistrzostwach Polski Seniorów zdobywając miejsca na podium.

Obecnie postanowili podbić serca publiczności biorąc udział w programie „Mam Talent”. Biorą udział w eventach, przedstawieniach w Polsce i na świecie zachwycając publiczność swoimi umiejętnościami. Aby przekonać się jak im poszło i czy zobaczymy ich w kolejnych odcinkach telewizyjnego Talent Show zapraszamy do obejrzenia sobotniej emisji „Mam Talent” o godzinie 20.00 w TVN.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości