Reklama:


Twój głos ma znaczenie. Można wybierać projekty do zrealizowania w ramach Budżetu Obywatelskiego

Twój głos ma znaczenie. Można wybierać projekty do zrealizowania w ramach Budżetu Obywatelskiego

Drzewa w donicach na Wolce, nowy wybieg dla psów w Parku Róż, a może murale oczyszczające powietrze? Wybór projektów jest bardzo duży. Równo o północy w środę 13 października ruszyło głosowanie w 9. Budżecie Obywatelskim Chorzowa.

Głosowanie potrwa do 18 października. W tym roku do wyboru jest aż 67 projektów, na które składają się 23 projekty społeczne i 44 projekty inwestycyjne. Głosowanie na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Chorzów następuje wyłącznie przez formularz elektroniczny dostępny na stronie bo.chorzow.eu. W formularzu głosujący podaje swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania i oświadcza również, że jest mieszkańcem Chorzowa.

W ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Chorzów mogą głosować wszyscy mieszkańcy Chorzowa. Każdy może głosować tylko raz. Do dyspozycji jest 10 punktów, aż do wyczerpania puli dostępnych punktów (7 pkt na projekty inwestycyjne, 3 pkt na społeczne). Głosy oddane po upływie terminu oddania głosów, określonego w harmonogramie, nie są uwzględniane.

Jeśli ktoś nie ma możliwości oddania głosu poprzez Internet, zapraszamy do Urzędu Miasta (p. 220), filii Biblioteki Miejskiej, Punktu Info (ul. Rynek 8) i Centrum Integracji Międzypokoleniowej, gdzie pracownicy pomogą Państwu zagłosować w 9. Budżecie Obywatelskim Chorzowa.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości