Reklama:


Konkurs Rozrywki. Tekst do hitu nocy sylwestrowej napiszą widzowie

Konkurs Rozrywki. Tekst do hitu nocy sylwestrowej napiszą widzowie

Przed nami 25 edycja Przebojowej Nocy Sylwestrowej Teatru Rozrywki. Z okazji jubileuszu Teatr ogłosił konkurs na tekst piosenki promującej popularne wydarzenie.

W skład Komisji Konkursowej, która wybierze zwycięski tekst wejdą: Aleksandra Gajewska – Dyrektor Teatru Rozrywki, Anna Ratajczyk – aktorka Teatru Rozrywki, reżyserka i producentka „25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej”, Łukasz Skrzypecki – reżyser i producent „25. Przebojowej Nocy Sylwestrowej” oraz Kamil Franczak – wokalista i aktor Teatru Rozrywki, kompozytor utworu konkursowego.

– To będzie wyjątkowa gala i okrągła, dwudziesta piąta rocznica Nocy Sylwestrowej w naszym teatrze. Stąd pomysł na utwór promocyjny, aby zaprosić i konkurs, aby zaangażować we współtworzenie – komentuje Maciej Pezdek z biura promocji Teatru Rozrywki.

Na zwycięzców czeka podwójne zaproszenie na Noc Sylwestrową lub wybrany koncert w karnawale 2022 roku, a autorski tekst będzie śpiewany w Sylwestra i w trakcie koncertów karnawałowych. Gotowe słowa do utworu wraz z danymi wystarczy wysłać mailowo na adres: konkurs@teatr-rozrywki.pl. Tekst będzie śpiewany do muzyki skomponowanej przez Kamila Franczaka, którą udostępniamy poniżej.

Konkurs jest przeznaczony dla osób, które ukończyły 18 lat. Autorski tekst nie może być wcześniej publikowany. Zgłoszenia przyjmowane będą do 8 listopada, a wyniki zostaną opublikowane do 8 grudnia. Szczegółowy dostępny jest tutaj.

– Piosenka będzie nie tylko promować 25 Przebojową Noc Sylwestrową. Zostanie wykonana w trakcie głównego koncertu 31 grudnia, a także w każdym z wielu karnawałowych pokazów. O zwycięzcy zrobi się na prawdę głośno – dosłownie i w przenośni – dodaje Maciej Pezdek.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa