Zaczarowana suknia ślubna plus size

Zaczarowana suknia ślubna plus size

Suknia ślubna to najważniejsza kreacja w życiu każdej kobiety i to bez względu, czy założy ją tylko raz w życiu, czy powtórnie wstąpi w związek małżeński. Ślub to jak otwieranie drzwi do nowego życia, wymaga więc oprawy niezwykłej, jedynej i niepowtarzanej, a taką zapewnia dobrze dobrana suknia ślubna.

Bez kompleksów

Osoby odbiegające sylwetką od ,tak bardzo lubianych przez projektantów mody, chudzielców, często wpadają w rozpacz na myśl o sukni ślubnej w rozmiarze XXL . Świadomość, że nie ukryją one nadmiernej (według nich) tuszy czy zbyt dużego biustu, spędza im sen z oczu. Tymczasem sztuka polega nie na ukrywaniu swoich (często wyimaginowanych) wad, ale ich eksponowanie. Wie o tym założycielka sieci salonów sukni ślubnych, która tworząc markę Suknie Boho , postanowiła uświadomić wszystkim kobietom, że nie ma złych figur. Zgodnie z tą ideą krój sukni może zasłonić to, czego panna młoda nie lubi w swojej sylwetce a wyeksponować to, co uważa za swój atut. Jest to idea, która pozwoli przystąpić do swojego wymarzonego ślubu bez kompleksów i obaw o swój wygląd.

Co wybrać?

Suknie ślubne dla puszystych Warszawa w stylu boho są tak piękne, że chciałoby się wybrać wszystkie, toteż przyszła panna młoda może mieć trudność z wyborem tej jedynej. W sieci Suknie Boho można zamówić jeden ze stu modeli, które prezentują modelki. Można też dodatkowo zmieniać i modyfikować modele w zależności od życzeń klientki. Co najważniejsze, w pracowni można przymierzyć gotowy model, aby sprawdzić, czy krój sukni „to jest to”. Dobrze skrojona na miarę suknia specjalnie dla kobiety z pełnym biustem może go zakrywać w sukni pełnej lub odkrywać za pomocą pięknego dekoltu. Jeżeli panna młoda chce wyeksponować swoje zgrabne nogi, może zamówić model z pięknym rozcięciem, wtedy przy każdym ruchu noga będzie widoczna. A może trzeba pokazać piękne ramiona? Oczywiście wtedy suknia nie będzie ich zasłaniać, bo rękawy będą krótkie, albo nie będzie ich wcale. Wybór fasonów sukni ślubnych dla otyłych pań jest ogromny i daje szansę każdej, by czuła się w tym najważniejszym dniu jak królowa. Do wyboru panie mają nie tylko fasony sukni, ale dobór dodatków, rodzaj materiału i jego kolor. Tak modny od lat kolor écru , nadający sukni dodatkowej elegancji, jest równie stosowny jak biały. Modne ostatnio koronki i gipiury, jedwabie czy szyfony to następny dylemat panny młodej, która ma problem z wyborem.

Wygodnie i profesjonalnie

Wiele jest miejsc, gdzie można zamówić suknię ślubną w rozmiarze XXL, ale niewiele proponuje dobrą i sprawdzoną markę, szybkość i profesjonalną pomoc. Ta ostatnia usługa, wbrew pozorom jest najważniejsza w całym skomplikowanym projekcie sukni ślubnej. Nie wystarczy bowiem porada koleżanki czy mamy, które są zaangażowane emocjonalnie. Jedynie obiektywna i fachowa pomoc doświadczonej projektantki może pannę młodą uchronić przed zamówieniem fasonu, który zupełnie jej nie pasuje. Poza tym oferta uszycia sukni w jeden dzień jest jak czarodziejska sztuczka z bajki o Kopciuszku, bowiem wydaje się zupełnie nierealna. A jednak jak się okazuje, cuda się zdarzają.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości