Spartanie na fali. W październiku 19 razy stawali na podium

Spartanie na fali. W październiku 19 razy stawali na podium

Za młodymi zawodnikami Spartana pracowity i pełen udanych startów miesiąc. W zawodach Małopolskiej Liga Salt Cup w Wieliczce zdobyli 4 medale w tym 3 złote, a w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu w Katowicach 15 razy stawali na podium.

W sobotę 9 października w Wieliczce odbyły się zawody rozgrywane w ramach Małopolskiej Ligi Salt Cup. Poniżej udostępniamy wyniki osiągnięte przez młodych zawodników GB Spartan Chorzów.

Oliwier Szmyra U8 -32kg – złoto
Wiktor Juzepczuk U12 -30kg – brąz
Kamil Adamus U14 -60kg – złoto
Emil Kucharczyk U14 -55kg – brąz
Denis Surma uplasował się tuż za podium zajmując 4 miejsce.

W następnym tygodniu, w niedzielę 16 października młodzi spartanie wzięli udział w rozgrywkach Ogólnopolskiej lidze Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu w Katowicach, gdzie ich łupem padło aż 15 medali! Na ten imponujący wynik złożyło się 9 złotych i 6 srebrnych krążków, co pokazuję skalę dominacji wychowanków klubu z Chorzowa.

Oliwier Szmyra U8 -30kg – złoto
Denis Surma U10 +44kg – 2x srebro
Kajetan Żołdak U12 +44kg – 2x złoto
Wiktor Juzepczuk U12 -30kg – srebro
Klaus Plisak U12 -38kg – srebro
Kamil Adamus U14 -55 kg – 2x złoto
Emil Kucharczyk U14 -55 kg – 2x srebro
Kacper Jędrysik U14 -50 kg – 2x złoto
Nikodem Pronobis U16 -60kg – złoto
Marcin Skolud U16 -48 kg – złoto.

– Gratulujemy TYGRYSY, jesteśmy z was dumni. Prezentujecie nasze miasto i nasz klub na najwyższym poziomie – podsumował październikowe występy GB Spartan Chorzów.

Dobre wyniki młodych wojowników z Chorzowa zostały zauważone przez chorzowski magistrat, który pogratulował im osiąganych wyników i zdecydował się wyróżnić jednego z zawodników Spartana.

– Na szczególną uwagę zasługuje Oliwier Szmyra, który zarówno z jednych jak i drugich zawodów przywiózł złotka!!! Gratulacje dla wszystkich zawodników – skomentował Urząd Miasta w Chorzowie.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa