Zostań pomocnikiem Niebieskiego Mikołaja! Świąteczna akcja Ruchu dla potrzebujących

Zostań pomocnikiem Niebieskiego Mikołaja! Świąteczna akcja Ruchu dla potrzebujących

Ruch wspólnie z kibicami organizuje kolejną edycję akcji „Zostań Pomocnikiem Niebieskiego Mikołaja”. Prezenty „Niebieskiej” społeczności trafią m.in.: do domów dziecka, szpitali i byłych zawodników Ruchu.

– Drodzy Kibice, wielkimi krokami zbliża się do nas okres świąteczny. Czas, w którym cała „Niebieska Społeczność” aktywnie włącza się w różnego rodzaju akcje promujące nasz Klub, pielęgnujące pamięć o chorzowskich Legendach, ale przede wszystkim wspierające ludzi w potrzebie. Nie inaczej będzie w tym roku – zapowiada klub.

Klub wraz ze wszystkimi Stowarzyszeniami Kibiców oraz fanklubami postanowił zorganizować jedną wielką zbiórkę środków, które przeznaczone zostaną na zakup prezentów i upominków, oraz organizację wydarzenia, które odbędzie się na hali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

– Aby wszystko wyszło tak, jak sobie zaplanowaliśmy, potrzebne nam jest Wasze wsparcie, i tym samym rozpoczynamy „zrzutkę” na kwotę 40 000 złotych – tłumaczy klub.

Niebieskiego Mikołaja można wesprzeć przyłączając się do zbiórki. Choć do zakończenia zrzutki pozostało jeszcze 51 dni, to już udało się zebrać ponad 20% ustalonej kwoty. Pomogła w tym sytuacja, jaka miała miejsce w miniony weekend. Kibicom Ruchu Chorzów nie udało się wejść na stadion Znicza Pruszków przy okazji sobotniego meczu, a grupa wyjazdowa postanowiła wesprzeć akcję „Zostań Pomocnikiem Niebieskiego Mikołaja” kwotą ponad 6 tysięcy złotych.

Całość zebranych środków zostanie przeznaczona na prezenty dla Legend Ruchu Chorzów paczki dla domów dziecka i szpitali oraz organizację „Niebieskiego Mikołaja” na hali MORiS.

– Wierzymy, że kolejny raz obdarzycie nas zaufaniem i wszyscy razem pokażemy nasze „Wielkie Niebieskie Serce” – apeluje klub.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa