Festiwal Piosenki Artystów Wrażliwych. Dziś ostatni dzień zgłoszeń

Festiwal Piosenki Artystów Wrażliwych. Dziś ostatni dzień zgłoszeń

Już 6-7 listopada w Starochorzowskim Domu Kultury odbędzie się XIV Festiwal Piosenki Artystów Wrażliwych. Wtorek 26 października jest ostatnim dniem, w którym można zgłosić chęć udziału w imprezie

– Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Festiwalu, który kierujemy do wykonawców śpiewających piosenki „z charakterem”, niebanalne, a przede wszystkim prezentujące wrażliwość wokalistów nie tylko na muzykę, ale również na słowo – tłumaczy Starochorzowski Dom Kultury.

Każdy uczestnik weźmie udział w indywidualnych konsultacji z jurorami – Magdaleną Krzywdą-Krzysteczko, Martyną Kubiak, Arturem Święsem oraz w warsztatach, które w tym roku poprowadzą Anna Bratek, Kamil Franczak, Daniel Firla. Finaliści zaśpiewają swój własny minirecital, a laureaci w trakcie jednego utworu wystąpią wspólnie z gwiazdą wieczoru – zespołem Early Birds.

W ramach XIV edycji Festiwalu po raz pierwszy przyznana zostanie dodatkowa nagroda za najlepszą piosenkę autorską. Zgłoszenia przyjmowane są do 26 października 2021 r do godziny 24:00. Koncert finałowy odbędzie się 7 listopada o godzinie 18:00.

Pozostałe szczegóły można znaleźć w regulaminie.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa