Reklama:


Gra terenowa w Parku Śląskim

Gra terenowa w Parku Śląskim

Miłośnicy zagadek i aktywności na świeżym powietrzu w najbliższą sobotę mogą udać się do Parku Śląskiego, gdzie odbędzie się gra terenowa z nagrodami pn. 'Pan Kasztanek’.

– Tej pięknej, złotej jesieni będziecie mogli przespacerować się parkowymi alejkami, rozwiązując łamigłówki, poznając kolory tej cudownej pory roku a nawet napić się pysznego kakao! A to wszystko oczywiście w Parku Śląskim, który przybrał już wspaniałe barwy – zachęca Park Śląski.

Na pewno nie zabraknie też ducha jesiennej rywalizacji. Jak podkreślają organizatorzy, w najnowszej propozycji Parku trzeba będzie wykazać się szybkością, sprytem, zręcznością oraz pozytywnym nastawieniem. Wszystkie zaineresowane osoby mogą zgłaszać swój udział mailowo na adres marketing@parkslaski.pl. Do zabawy mogą dołączyć grupy składające się od 1 do 5 osób.

Napiszcie nam ile osób jest w Waszej grupie oraz jaki jest Wasz pseudonim grupy. I pamiętajcie… Pan Kasztanek wymarzył sobie by nazwa grupy była w każdym sposobie. Może związana trochę z darami jesieni i jej barwami, a może nawet z dorodnymi kasztanami. Uruchomcie więc trochę swojej wyobraźni, a Pan Kasztanek z pewnością się z Wami zaprzyjaźni – dodaje Park Śląski.

Zgłoszenia można przesyłać do soboty 30 października do godziny 12:00.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości