Magia w ampułce?

Magia w ampułce?

Jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej jest mezoterapia. Nic dziwnego, że pacjenci bardzo chętnie po nią sięgają. Stosowana jest najczęściej na twarzy, zapewniają spektakularne efekty odżywiające, nawilżające i ujędrniające skórę.

Jest świetnym zamiennikiem dla bardziej inwazyjnych zabiegów, ale nie wymaga rekonwalescencji. Co ważne, stosowany jest nie tylko na twarz. Może działać zbawiennie także dla Twoich włosów i skóry głowy.

Kto powinien skorzystać z mezoterapii skóry głowy?

Mezoterapia Łódź to zabieg skierowany do osób, które borykają się z przerzedzaniem, wypadaniem włosów czy wręcz łysieniem. Podczas konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej należy najpierw omówić problem, wykonać badania po to, aby zlokalizować jego źródło i zaradzić podobnym sytuacjom w przyszłości. Kolejnym krokiem jest dobranie koktajlu dobroczynnych substancji, które będą nie tylko stymulować wzrost włosów, ale także odżywią i nawilżą skórę głowy. Zawartość ampułki podawana jest podskórnie za pomocą niewielkich nakłuć, przy miejscowym znieczuleniu. Oznacza to, że pacjent nie będzie odczuwać bólu, a co najwyżej niewielki dyskomfort. Cały zabieg trwa kilkadziesiąt minut. Po procedurze skóra może być nieco opuchnięta i zaczerwieniona, ale te dolegliwości szybko ustąpią.

Dla uzyskania zadowalających efektów mezoterapia Łódź powinna być wykonywana w seriach zabiegów, w określonym odstępie czasu. O tym, ilu zabiegów potrzebujesz i jak często należy je powtarzać powinien zadecydować lekarz. Tylko regularne ich powtarzanie może przynieść zadowalające rezultaty. A efektem, którego oczekujesz z pewnością są zdrowe, silne i lśniące włosy.

Postaw na zaufany, profesjonalny gabinet

Mezoterapia jest zabiegiem, który oferuje wiele salonów kosmetycznych. Najlepiej jednak jest postawić na miejsce, w którym czeka na Ciebie wykwalifikowany personel medyczny. Tylko kontakt z lekarzem medycyny estetycznej zapewni Ci bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu oraz uzyskanie oczekiwanych rezultatów. Zyskujesz pewność tego, że preparaty wykorzystane podczas mezoterapii są nie tylko wysokiej jakości, ale także zostały odpowiednio podane.

Podczas konsultacji lekarskiej dowiesz się jak przygotować się do mezoterapii i kiedy najlepiej ją wykonać. Specjalista podpowie Ci także jak zachowywać się już po zabiegu, aby osiągnąć jak najlepsze efekty i stymulować wzrost włosów.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa