Reklama:


ChLF. Nieudany pościg Klimzowca

ChLF. Nieudany pościg Klimzowca

Na pięć minut przed końcem przegrywali czterema bramkami. Niewiele brakowało, by piłkarze Klimzowca wyszarpali punkt w spotkaniu z Antmarem Silesią. Pierwszej porażki doznała Bryka, z pierwszego zwycięstwa cieszy się ZPM Kuś.

I LIGA. Najwięcej emocji w 3. kolejce dostarczył ostatni mecz. Antmar Silesia prowadził z Klimzowcem 4:2 po pierwszej połowie, a później nawet 6:2. Wydawało się, że spotkanie jest już rozstrzygnięte, ale wówczas doszło do zwrotu akcji. Najpierw trafił Dariusz Malik, a następnie dwie bramki zdobył Arkadiusz Błaszczyk. Klimzowiec miał jeszcze niespełna dwie minuty, by doprowadzić do remisu. Wycofał bramkarza, ale nie zdołał zdobyć bramki numer 6.

Irex Gaz – jako jedyny w stawce – może się pochwalić trzema zwycięstwami. Po bezbramkowej pierwszej połowie spotkania z Autor Teamem po przerwie przechylił szalę na swoją korzyść (4:1). Szansę na dziewięć punktów na koncie zmarnowała Bryka, która doznała pierwszej porażki – 2:5 z Mateco. W meczu dwóch ekip, które dotychczas nie punktowały, ZPM Kuś wygrał z Dam Packiem 4:2 i dzięki temu wydostał się ze strefy spadkowej.

W następnej kolejce (14.11.) warto zwrócić uwagę na dwa spotkania z udziałem zespołów z górnej połowy tabeli. O godz. 9.50 Antmar Silesia zagra z Mateco, a o godz. 10.40 Fizjo Factory zmierzy się z Bryką. Dzień wcześniej (13.11.) czwartą kolejkę rozegrają drugoligowcy.

3. kolejka
Bryka – Mateco 2:5

Malec, Wilczek – M. Tkacz 2, Skorupa, Wolniewicz, Brysz;
ZPM Kuś – Dam Pack 4:2
Cichy, Chojnacki, Kowalski, Niśkiewicz – Herok, R. Oczko;
Autor Team – Irex Gaz 1:4
Bejm – Wysoki 2, Górny, Kaczmarczyk;
Klimzowiec – Antmar Silesia 5:6
Błaszczyk, 2, A. Bidelski, Szydłowski, Malik – Kravets 2, Ciesiółka, Grzybowski, Kubara, R. Świętek;
Mecz Victoria – Fizjo Factory został przełożony.

Tabela: Irex Gaz 9 pkt. (3 mecze), Fizjo Factory 6 pkt. (2), Mateco 6 (3), Bryka 6 (3), Antmar Silesia 6 (3), Klimzowiec 3 (3), Autor Team 3 (3), ZPM Kuś 3 (3), Victoria 0 (2), Dam Pack 0 (3).

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości