Reklama:


ChLF. Sensacyjny wynik w II lidze

ChLF. Sensacyjny wynik w II lidze

Lider kontra ostatni zespół tabeli, który wcześniej nie zdobył ani jednego punktu. To miała być dla Contry łatwa przeprawa. Mecz z Pro Banking zakończył się jednak nieoczekiwanie!

I LIGA: Czy ten sezon – podobnie jak kilka poprzednich – przebiegać będzie pod dyktando Irex Gazu i Fizjo Factory? Na razie wszystko na to wskazuje. Potentaci konsekwentnie robią swoje, unikając strat punktów. W tej kolejce obejrzeliśmy popis wicemistrza z 2020 roku, który rozbił Brykę 8:2. Irex Gaz natrafił na opór ze strony poszukującej punktów Victorii, ale pokonał ją 2:1.

Na podium znajduje się także Antmar Silesia. Czterokrotny mistrz Chorzowa zbudował w tym sezonie ciekawy zespół, który wygrał już trzeci mecz, tym razem z Mateco (5:2). Zwycięstwa odnieśli także: Klimzowiec (z ZPM Kuś) oraz Autor Team (z Dam Packiem).

4. kolejka
Klimzowiec – ZPM Kuś 5:3

Pleszak 3, Błaszczyk, Szydłowski – Chojnacki, Cichy, Szaton;
Dam Pack – Autor Team 1:3

Colik – Kordaczka 2, Szendrak;
Antmar Silesia – Mateco 5:2

R. Świętek 2, Grzybowski, Kravets, Kujawa – Majchrzak 2;
Fizjo Factory – Bryka 8:2
Chwastek 3, Koniarek 2, Bystrzowski, Ogórek, Świerczyński – Grudzień, Malec;
Irex Gaz – Victoria Klimzowiec 2:1
Kubicki, Zygarski – Marcin Winciersz;

Tabela: Irex Gaz 12 pkt. (4 mecze), Fizjo Factory 9 (3), Antmar Silesia 9 (4), Klimzowiec 6 (4), Mateco 6 (4), Bryka 6 (4), Autor Team 6 (4), ZPM Kuś 3 (4), Victoria 0 (3), Dam Pack 0 (4).

II LIGA: Mało kto się tego spodziewał! Pro Banking, który w ChLF gra raptem od kilku tygodni i nie miał na koncie ani jednego punktu, był skazywany na pożarcie w meczu z Contrą. Tymczasem ostatni zespół tabeli sensacyjnie pokonał lidera 1:0, po bramce Tomasza Ślusarczyka.

Na razie po każdej kolejce dochodzi do zmiany na szczycie tabeli. Podobnie było w tej serii – po wpadce Contry nowym liderem została ekipa Orange (jedyna bez strat punktowych w tym sezonie). Dziewięć „oczek” zgromadził także Tajfun, ale rozegrał o jeden mecz więcej. Po sukcesie Pro Bankingu już tylko Koreja.pl czeka na pierwsze zwycięstwo – w tej kolejce uległa WSD 2:6.

4. kolejka
Stokson – Tajfun 2:3

K. Kolebski, Nowak – Mączka, Szernich, K. Łojek;
Contra – Pro Banking 0:1
Ślusarczyk;
KS Siekiera – Orange 3:7
Liksza 3 – Malordy 5, Kluz, Lenert;
Koreja.pl – WSD 2:6
Breguła, Dornia – Woronko 2, Kapuściński, Kośny, Pogoda, Sabalski;
Pauza Nattel Chorzów Stary.

Tabela: Orange 9 pkt. (3 mecze), Tajfun 9 (4), Contra 7 (4), Nattel 6 (3), WSD 6 (4), Stokson 4 (3), KS Siekiera 3 (4), Pro Banking 3 (4), Koreja.pl 0 (3).

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości