ChLF. Weekend przełożonych meczów

ChLF. Weekend przełożonych meczów

Każdy zespół uczestniczący w rozgrywkach Chorzowskiej Ligi Futsalu ma prawo do przełożenia jednego spotkania w sezonie. W miniony weekend skorzystały z niego aż cztery drużyny.

I LIGA: W 5. kolejce odbyły się zaledwie dwa z zaplanowanych pięciu spotkań. Klimzowiec przybliżył się do podium, wygrywając z Autor Teamem 3:1, zaś Irex Gaz kontynuuje zwycięski marsz. Ośmiokrotny mistrz Chorzowa rozprawił się z Bryką (8:3), dla której była to już trzecia porażka z rzędu. Pozostałe trzy mecze zostały przełożone.

Udało się za to odrobić zaległość z 3. kolejki. Victoria Klimzowiec po raz kolejny udowodniła, że jest w stanie napsuć krwi najlepszym. Jednak podobnie jak w poprzednim meczu z Irex Gazem (1:2) i tym razem nie przełożyło się to na punkty. Victoria przegrała z Fizjo Factory 3:4 i nadal czeka na pierwsze punkty.

5. kolejka
Autor Team – Klimzowiec 1:3

Bejm – Błaszczyk 2, Karwiński;
Bryka – Irex Gaz 3:8
Filip 3 – Górny 2, Lokwenc 2, Zygarski 2, Miozga, Rymaszewski.

ZPM Kuś – Antmar Silesia przełożony na 27.11.
Victoria Klimzowiec – Dam Pack przełożony na 27.11.
Mateco – Fizjo Factory przełożony (termin do ustalenia)

Zaległy z 3. kolejki
Victoria Klimzowiec – Fizjo Factory 3:4

Kłosek, Marcin Winciersz, K. Winciersz – Bystrzowski 2, Mania, Ogórek.

Tabela: Irex Gaz 15 pkt. (5 meczów), Fizjo Factory 12 (4), Antmar Silesia 9 (4), Klimzowiec 9 (5), Mateco 6 (4), Autor Team 6 (5), Bryka 6 (5), ZPM Kuś 3 (4), Victoria 0 (4), Dam Pack 0 (4).


II LIGA: Także w drugiej dywizji nie udało się rozegrać wszystkich spotkań. Najciekawiej zapowiadający się mecz Orange vs Contra został przełożony na 28 listopada. Na trzecie miejsce awansował Nattel – po wysokiej wygranej z KS Siekiera. WSD od początku sezonu gra w kratkę, przeplatając porażki ze zwycięstwami. Tym razem nie sprostał Stoksonowi. Po sensacyjnym zwycięstwie z Contrą Pro-Banking obniżył loty i przegrał z zajmującą dotychczas ostatnią pozycję Koreją.

5. kolejka
Nattel Chorzów Stary – KS Siekiera 9:3

Manjura 3, Dobrowolski 2, Duda 2, Fulczyk, Jaworski – Liksza 2, Przybyła;
WSD – Stokson 1:4
Skiba – Ptaszek 3, Rybarek;
Pro-Banking – Koreja.pl 2:4
Buron, Ślusarczyk – Breguła 2, Mazurek, Wieczorek;
Mecz Orange – Contra przełożony na 28.11.
Pauza: Tajfun.

Tabela: Orange 9 pkt. (3 mecze), Tajfun 9 (4), Nattel 9 (4), Contra 7 (4), Stokson 7 (4), WSD 6 (5), Koreja.pl 3 (4), KS Siekiera 3 (5), Pro-Banking 3 (5).

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa