Julia i Eyal wystąpią w finale „Mam Talent!”

Julia i Eyal wystąpią w finale „Mam Talent!”

Za nami czwarty, ostatni półfinał programu „Mam Talent!”. Akrobatyczny duet Julia i Eyal wygrali swoją grupę otrzymując najwięcej głosów telewidzów. Dzięki temu już w najbliższą sobotę 27 listopada wystąpią w finale 13. edycji popularnego show.

Znamy już wszystkich finalistów 13. edycji programu „Mam Talent!”. O główną wygraną powalczą: Orkiestra Baczków, Jagoda Piec i pies Stefan, Maja Kućko i Mariusz Nguyen – Fundacja Ocelot, Jordan Ogorzelski, Krzysztof Jaros, Mariusz Bochniarz, Dominika Krzymowska, formacja Baila Stars, Trio KET oraz Duo Eyal & Julia. Pokaz, który zachwycił widownię i zapewnił chorzowianom awans do finału, można zobaczyć poniżej.

– To co się wczoraj stało jest nie do opisania! Tyle emocji, ciepłych komentarzy i fala ogromnego wsparcia… mogę tylko powiedzieć, że dziękuję z całego serca za wszystko – tak tuż po występie udział w póófinale show skomentowała Julia.

Julia przez 11 lat uprawiała akrobatykę w klubie sportowym w DOSiR Sokolnia, w Chorzowie. Wraz z zespołem Acro Team Silesia brała udział w 8 edycji „Mam Talent!” zajmując II miejsce w finale. W 2018 roku wygrała Mistrzostwa Polski w akrobatyce sportowej w kategorii senior. Eyala w stronę sportu pchnęła rodzina. Kiedy miał 15 lat zdał sobie sprawę z tego, że właśnie akrobatyka sportowa jest tym, co chciałby robić na najwyższym możliwym poziomie.

Już w najbliższą sobotę, 27 listopada polsko-izraelski duet powalczy o kolejny sukces, jakim niewątpliwie byłoby zwycięstwo w 13. edycji „Mam Talent!”.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa