Reklama:


Listopadowe spotkanie Mamy Klub

Listopadowe spotkanie Mamy Klub

W czwartek 26 listopada o godzinie 17:00 w Starochorzowskim Domu Kultury odbędzie się kolejne spotkanie Mamy Klub. Tym razem, panie i ich dzieci będą mogli oddać się energicznym rytmom zumby.

– Listopadowe spotkanie klubu dla mam w SDK będzie dużą dawką ruchu i dobrej zabawy. Mamy wytańczą wszystkie stresy i troski, a dzieci skierują swoją niespożytą energię na zabawę w rytmie muzyki – zapowiada Starochorzowski Dom Kultury.

Zumba jest połączeniem tańca i aerobiku z elementami salsy lub samby. Ćwiczenia są prowadzone w grupach, a w czasie zajęć odtwarzane są układy taneczne przygotowane przez instruktora do rytmicznych hiszpańskich rytmów. Zumba to przede wszystkim dobra zabawa, dużo uśmiechu i mile spędzony czas.

– Najważniejsza zasada to nikt się nie myli, każdy tańczy jak chce z uśmiechem na twarzy – przekonuje SDK.

Zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach – grupa mam oraz grupa dzieci. Bilety 8 zł/5 zł dla członków Mamy Klub. Info: agnieszka_w@chck.pl, tel. 32/247 39 57.

W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkie osoby odwiedzające SDK proszone są o wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem oświadczenia dla gości SDK.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości