Mikołajki z gitarą w Studio Pod Kasztanami

Mikołajki z gitarą w Studio Pod Kasztanami

Studio Pod Kasztanami – Miejsce Spotkań Twórczych zaprasza dzieci i młodzież na darmowy warsztat i pokaz gitarowy z Arkiem Kusiem – praktykiem, który od 13 lat gra na gitarze, występuje na scenach klubowych i festiwalowych.

Warsztat organizowany jest w niedzielę 5 grudnia od 16:00 do 18:00. Spotkanie skierowane jest jest dla początkujących, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z muzyką.

– W ciągu tych dwóch godzin każdy z uczestników posiądzie wiedzę oraz umiejętności, pozwalające na wspólny występ w orkiestrze. Przynieście ze sobą gitary lub inne instrumenty. Będzie wiele zabawy – przekonuje Studio Pod Kasztanami – Miejsce Spotkań Twórczych.

Osoby, które przyjdą tego dnia do Studia Pod Kasztanami proszone są o zabranie ze sobą czegoś z mikołajkowym motywem, który zostanie twórczo wykorzystany w czasie trwania warsztatów.

– Na koniec zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcie, a Wasz koncert zostanie uwieczniony na filmie – informuje Studio Pod Kasztanami.

Chętni rodzice mogą zasiąść na widowni (niestety ze względu na przepisy możliwa jest obecność tylko jednego rodzica bądź opiekuna). Studio Pod Kasztanami – Miejsce Spotkań Twórczych znajduje się w Chorzowie przy ul. Głównej 19/U1.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa