Reklama:


Zakończenie rundy przy Cichej. Wielka mobilizacja przed meczem Ruchu z Motorem Lublin

Zakończenie rundy przy Cichej. Wielka mobilizacja przed meczem Ruchu z Motorem Lublin

W najbliższy piątek Ruch Chorzów rozegra ostatni w tym roku kalendarzowym mecz na swoim stadionie. Rywalem Niebieskich będzie 6. drużyna eWinner II Ligi, Motor Lublin.

Przy Cichej trwa wielka mobilizacja przed nadchodzącym spotkaniem. W imieniu drużyny, do kibiców zwrócił się kapitan „Niebieskich”, Tomasz Foszmańczyk.

Poza tym, na klubowym kanale RuchTV pojawiły się inne filmy, zachęcające do wspierania piłkarzy w trakcie ostatniego spotkania w tym roku. Do akcji #WszyscyNaRuch przyłączyła się także „niebieska emigracja”, a kibice zrzeszeni w FC Deutschland nagrali własną zapowiedź meczu.

Nadchodzące spotkanie budzi duże emocje nie tylko w Chorzowie. Na Cichą 6 wybiera się także duża grupa kibiców z Lublina.

Celem Klubu jest zapełnienie całego stadionu. We wtorkowy wieczór liczba sprzedanych miejsc przekroczyła 55%, ale przy Cichej są pewni, że w trzech ostatnich dniach tempo wyraźnie wzrośnie.

– Zazwyczaj obserwujemy taki trend – im bliżej do meczu, tym coraz więcej kibiców kupuje bilety. Sugerujemy nie zwlekać, by nie powtórzyła się sytuacja ze spotkania ze Stalą Rzeszów, gdy wiele osób musiało odejść z kwitkiem – informuje klub.

Wciąż jeszcze można kupić bilety na szlagierowe starcie, które odbędzie się w piątek 26 listopada o godzinie 18:05. Po meczu z Motorem Lublin drużynę Ruchu czeka jeszcze wyjazdowe spotkanie w Bełchatowie, a po nim przerwa zimowa, która potrwa do końcówki lutego, kiedy to zaplanowana została pierwsza w 2022 roku (27-28.02) kolejka eWinner II Ligi. Chorzowianie podejmą wtedy rezerwy Lecha Poznań.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości