Reklama:


Przekąski dla psa – jakie wybrać?

Przekąski dla psa – jakie wybrać?

Przekąski dla psa doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie karmy pełnoporcjowej. Mogą służyć jako przysmak lub nagroda do zabawy dla psa, a także do pielęgnacji zębów. Wybór przysmaków dla psa jest duży: począwszy od kości przez paski i keksy aż po dropsy dla psa – taki przysmak na pewno zasmakuje Twojemu pupilowi.

Firma Petmex  dostarcza najwyższej jakości naturalne przekąski dla psów. W ofercie sklepu znajdziesz szeroki wybór suszonych gryzaków, do przygotowania których używane są surowce najwyższej jakości, pochodzące od zaufanych dostawców. Bezpieczeństwo oferowanych przekąsek zapewnia wdrożenie systemu HACCP oraz nadzór najlepszych specjalistów z zakresu weterynarii.

Przygotowując gryzaki, firma korzysta z najnowszych technologii, pamiętając o tym, aby pozostawać w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Dlatego wszystkie produkty poddawane są procesowi suszenia, dzięki czemu zachowany jest naturalny smak i zapach. Gryzaki oferowane przez Petmex pozbawione są konserwantów oraz sztucznych aromatów, a Twój pupil dostaje zdrową przekąskę pełną wartości odżywczych.

Naturalne przysmaki, które smakują czworonogom

Podawanie pupilowi wysokiej jakości smakołyków dla psa w odpowiedniej ilości będzie nie tylko miłym urozmaiceniem jego codziennej diety, ale może przynosić także korzyści zdrowotne.

Przekąski dla psów są stałym elementem w kieszeniach wielu opiekunów psów. Nic dziwnego, popularne przysmaki dla psów to w końcu nie tylko nagroda lub motywacja do treningu! Żucie i gryzienie należą do pierwotnych instynktów naszych dzisiejszych psów. Gryzaki dla psów nie tylko czyszczą zęby i wzmacniają mięśnie żuchwy naszych czworonogów, ale także pomagają zmniejszyć stres w nowych, nietypowych dla nich sytuacjach.

Jednak nie każdy przysmak dla psa jest równie korzystny dla jego zdrowia i samopoczucia. Odpowiednie smakołyki dla psów powinny być zdrowe i idealnie dopasowane do potrzeb szczeniąt, dorosłych psów i seniorów – w zależności od wieku naszego podopiecznego. Podobnie, jak w przypadku wyboru odpowiedniej karmy dla psów, wybierać należy produkty bez dodatku cukru i bez dodatków chemicznych.

Na co należy zwrócić uwagę, kupując przysmaki dla psa?

Jeśli chcą Państwo rozpieścić swojego podopiecznego czymś pysznym, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Przede wszystkim niektóre składniki nie powinny się znaleźć w przekąsce dla psa, dlatego najlepiej nie kupować produktów zawierających cukier, aromaty lub konserwanty. Oczywiście nic złego się nie stanie, jeśli pies od czasu do czasu dostanie niezbyt zdrowy i kaloryczny przysmak, który jednak będzie mu smakował. Jeśli pies preferuje określony rodzaj przekąsek, które nie mają najlepszego składu, można mu je od czasu do czasu podawać. Najlepiej od początku przyzwyczaić czworonoga do zdrowych przysmaków, którymi można go regularnie rozpieszczać.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości