Wrestling wraca do Chorzowa. Przed nami PTW BlackOut

Wrestling wraca do Chorzowa. Przed nami PTW BlackOut

Już 19 lutego hala Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie ponownie będzie świadkiem wrestlingowych pojedynków i starć. Na gali BlackOut wystąpią gwiazdy światowego formatu. 

Pierwsza gala pro wrestlingu w Chorzowie odbyła się 9 października 2021 roku z inicjatywy założonej kilkanaście tygodni wcześniej organizacji Prime Time Wrestling. Okazała się sporym sukcesem, w związku z tym już niebawem, bo 19 lutego, odbędzie się kolejna edycja – BlackOut. 

Pro wrestling to szalenie ekscytująca dyscyplina stojąca na pograniczu sportu i rozrywki, widowisko angażujące publiczność w walki nietuzinkowych, charakterystycznych, charyzmatycznych postaci, które toczą ze sobą boje ku uciesze fanów. Pro wrestling to też interaktywny serial z fabułą rodem z najlepszych filmów akcji – przyjdź i zobacz gwiazdy polskiego, europejskiego i światowego pro wrestlingu w swoim żywiole! Szalone akrobacje, potężne rzuty, nieprzewidywalne zwroty akcji, a do tego plejada gwiazd – zachwalają organizatorzy.

Na gali BlackOut wystąpią między innymi: John „Bad Bones” Klinger, Krampus, Jacob Crane, Tristan Archer, Matt Sydal czy Nano Lopez.

Bilety dostępne są do nabycia w tym miejscu.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa