Reklama:


Mariusz Czerkawski i reprezentanci Polski poprowadzą zajęcia dla dzieci i młodzieży na Stadionie Śląskim

Mariusz Czerkawski i reprezentanci Polski poprowadzą zajęcia dla dzieci i młodzieży na Stadionie Śląskim

W ramach Zimowej Akademii na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędą się wyjątkowe ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami nauki jazdy na łyżwach. Wyjątkowe dlatego, że poprowadzi je m.in. Mariusz Czerkawski, jeden z najwybitniejszych polskich hokeistów w historii.

Zajęcia będą organizowane przez dwie najbliższe dwie niedziele, 9 i 16 stycznia na lodowisku przy Stadionie Śląskim zlokalizowanym przy bramie nr 4, w godzinach od 12 do 15. Prowadzić je będzie jeden z najwybitniejszych polskich hokeistów w historii – Mariusz Czerkawski, były zawodnik zawodowej ligi NHL, olimpijczyk z Arbertville. 9 stycznia w sportowych animacjach będą mu także asystować obecni reprezentanci, grający na co dzień w hokejowej drużynie GKS-u Katowice, Patryk Wajda i Mateusza Michalski. Z kolei 16 stycznia, oprócz Czerkawskiego obecne będą także dwie inne legendy polskiego hokeja – Adrian Parzyszek i Dariusz Garbocz.

Po zajęciach będzie można spotkać się z hokeistami, porozmawiać czy też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Na imprezie nie zabraknie również maskotek Stadionu Śląskiego, Lemura Juliana i Geparda Majia oraz Wiewiórki Basi z Parku Śląskiego, która również chętnie dotrzyma towarzystwa wszystkim uczestnikom wydarzenia.

Na eventach oprócz dobrej zabawy i oprawy muzycznej będzie możliwość skosztowania amerykańskich tostów z szarpaną wieprzowiną czy burgerów oraz rozgrzać się kawą, herbatą, czekoladą na gorąco czy aromatycznym grzańcem.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości