Reklama:


Złote, szmaragdowe i diamentowe. Małżeńskie jubileusze uhonorowane

Złote, szmaragdowe i diamentowe. Małżeńskie jubileusze uhonorowane

Przeszło dwadzieścia par z Chorzowa świętowało dziś 50, 55 i 60-lecie małżeństwa. Wzruszająca uroczystość odbyła się w Centrum Integracji Międzypokoleniowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Stanu Cywilnego. 

Jubilaci, świętujący dziś kolejno złote, szmaragdowe i diamentowe gody, otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy oraz podarunki – zestawy porcelany, ufundowanej przez Prezydenta Miasta Chorzów. Zostały im one wręczone przez Waldemara Kołodzieja, przewodniczącego Rady Miasta Chorzów, oraz Adama Broniszewskiego, kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Chorzowie.

Składam państwu serdeczne gratulacje z okazji tych jubileuszy, które dziś obchodzimy. Wszystkim życzę, byśmy w zdrowiu, szczęściu i pomyślności dotrwali do kolejnych rocznic. By tak się stało, tryumfować musi miłość, zrozumienie i wybaczenia. Dziękuję za taki piękny przykład tego, że jeśli tylko się chce, to można przetrwać razem tak długo – mówił Waldemar Kołodziej.

Uroczystość została przeniesiona z Urzędu Stanu Cywilnego do Centrum Integracji Międzypokoleniowej ze względu na możliwość wykorzystania dużej sali widowiskowej, dzięki czemu można było zachować bezpieczny dystans między uczestnikami. 

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości