Sławek Uniatowski na Walentynki w Bytomskim Centrum Kultury 

Sławek Uniatowski na Walentynki w Bytomskim Centrum Kultury 

W niedzielę, 13 lutego, w Bytomskim Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert Sławka Uniatowskiego, dedykowany szeroko rozumianej MIŁOŚCI, którą w różnych barwach obdarzamy się wzajemnie. 

„The Best of II” na Walentynki to koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy, Grzegorza Ciechowskiego i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak „Honolulu”, czy „5 rano”. Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos mają sprawić, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci.

Sławek Uniatowski to wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach. Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Świetnie czuje się w jazzie, soulu i ambitnym popie. Wydany w 2018 roku album „Metamorphosis” zyskał status Złotej Płyty. 

Koncert odbędzie się w niedzielę, 13 lutego, o godzinie 20.00 w Bytomskim Centrum Kultury. Bilety dostępne są w cenach 90 i 100 zł. 

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa